Nasze Radio: Posesja – nowy starosta sieradzki

podglad_fotkinJak w każdą środę na antenie Naszego Radia gościł samorządowy program Posesja. Tym razem w całości dotyczył powiatu sieradzkiego. Gośćmi audycji byli m.in.: Mariusz Bądzior, Starosta Sieradzki oraz Wicestarosta Marek Kanicki.

W pierwszej części audycji dyskusja dotyczyła m.in. tego jak po powołaniu nowego Zarządu Powiatu będzie wyglądało dalsze zarządzanie i rozwój tej części regionu.

Na pewno w dużej mierze będzie to kontynuacja dotychczasowych działań mojego poprzednika. Jako klub PSL mamy określone kierunki, których się trzymamy. Oczywiście pewne zmiany należy wprowadzić, bo każdy z nas ma trochę inne spojrzenie – mówił w programie Posesja starosta Mariusz Bądzior.

I podkreślał, że jednym jego priorytetów będzie jeszcze lepszy kontakt z mieszkańcami w każdym zakątku powiatu. Dobrym mechanizmem ma tu być większa aktywność zarządu, ale i radnych, którzy mają być obecni nie tylko na komisjach i sesjach, ale również na różnych spotkaniach społecznych organizowanych w terenie, np. sołeckich, czy strażackich.

Całego programu Posesja można posłuchać na NASZE FM

One thought on “Nasze Radio: Posesja – nowy starosta sieradzki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *